KURUMSAL

FiberStone Dekoratif taş panel sistemleri,

Ürün sınıfında öncü firma olmanın vermiş olduğu misyon ile ürünlerini sürekli  yenileyen teknoloji ve tasarımın zirvesinde üreterek,  sektöründe alışılmış tasarımların dışında kendine özgü ürünler ile ürün sınıfında marka farkındalığı oluşturmuştur.

İlham aldığı doğayı ürünlerine yansıtarak tüm kullanıcıların hayal ettiği yaşam alanlarına sahip olmasını kendisine vizyon edinip, misafir memnuniyeti odaklı dinamik ve  uzman personel kadrosu ile siz değerli misafirlerinin projelerinde çözüm ortaklığı sunmaktadır.

İstanbul merkezli  10.000 m² lik üretim tesisinde, Yıllık 180.000 m² üretim hacmine sahip olan Fiber Stone, Türkiye ile birlikte yaklaşık olarak 20 ayrı ülkeyede ürün ihracatı gerçekleştirmektedir. Satış ve Satış sonrası vermiş olduğu destek ile sayısız projede kendisine yer bulan Fiberstone tüm projelerde görselliği ve projeye kattığı etki sayesinde en aktif ürün olarak yerini almıştır.

FiberStone İnsanların yaşam alanlarına değer ve kaliteyi sunmak üzere kurumsal kimliğini oluşturup insan ve çevre odaklı bir anlayışla ile sizlerin yanında olmaktadır.